Способи доставки

Самовивіз із студії у Львові

Ви можете забрати ваше замовлення з нашої шугаринг-студії у Львові впродовж робочого дня без жодних додаткових комісій. Прокласти маршрут.

Нова Пошта

  • Доставка на відділення.
  • Кур’єр.

Ми здійснюємо доставку товару компанією «Нова пошта» по всій Україні!

Як правило, орієнтовний термін доставки замовлення складає від 1-го до 3-х робочих днів. Доставка деяких замовлень (залежить від обраного товару) може становити термін до 5-ти робочих днів. Терміни доставки замовлення наведено без урахування дня замовлення і при використанні перевізника ТОВ «Нова Пошта». Про точний термін доставки замовлення Вас оповістить перевізник.

Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5 робочих днів, після вичерпання цього терміну – відправляється назад.

Отримати замовлення може тільки та людина, яка вказана у транспортній декларації як отримувач. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу. Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на її офіційному сайті.

Ми намагатимемося доставити Ваше замовлення якнайшвидше!

Способи оплати

Оплата на карту Приват Банку

Ви можете здійснити оплату на карту Приват Банку після формування та підтвердження замовлення.

Накладений платіж

Ви можете здійснити оплату замовлення при отриманні у відділенні перевізника «Нова Пошта» та розрахуватись як готівкою, так і використовуючи банківські карти VISA/Mastercard. Способи оплати:

  • Готівкою у відділенні перевізника.
  • Банківськими картами VISA/Mastercard при отриманні.

Готівка при отриманні

За умови замовлення доставки кур’єром Ви можете розрахуватися готівкою при отриманні замовлення.