Якого майстра обрати?

«Краса не вимагає жертв. Краса вимагає уваги». Не пам’ятаю хто автор висловлювання, але не погодитись із ним важко. Всі ми дівчата прекрасні👸, але нашу красу потрібно підтримувати💄💅, тому ми щомісяця «штурмуємо» найрізноманітніші б’юті-заклади із бажанням зробити себе ще кращими👰. Але нерідко опиняємося перед проблемою «ЯКОГО МАЙСТРА ОБРАТИ?».😰

Я, напевно як і ви, перш за все, звертаю увагу на роботу майстра💆, ціну💶, ну і звісно локацію👣. Та все ж, головним для мене є професіоналізм тої людини, якій я готуюсь довірити своє тіло. І тут вже питання грошей чи віддаленості від дому посуваються, мені важливо не лише отримати якісну послугу, а й не нашкодити своїй зовнішності чи здоров’ю.

Sugarlen-blogpost-beauty-needs-attention

Ви помітили, наскільки багато зараз майстрів з чого завгодно😱? На жаль, у більшості з них ще фарба на дипломах не висохла, а вони вже активно пропонують себе як професіоналів. Тому знайти гідного майстра, який не лише любить свою роботу, а й вміє її виконувати завдання не з легких😥. Нерідко ми звертаємось до нібито хорошого фахівця, приходимо в очікувані розслабитись, відпочити, стати красивішими і натикаємось на «підводні камені»🙊 у вигляді антисанітарії🙈, недотримання технології виконання і т.д. Я й сама зустрічала таких «умільців», тому і вирішила допомогти вам знайти «свого» майстра у сфері на якій знаюсь далеко не з Вікіпедії😊

Декілька порад, які допоможуть вам опинитися у «правильних» руках:

✅Не соромтеся просити майстра показати вам сертифікати як доказ того, що людина дійсно вчилася своєму ремеслу. Ви довіряєте сокровенне – власне тіло незнайомій людині, тому маєте бути впевнені що вам не зашкодять.
✅Звертайте увагу на зовнішність майстра. Він має бути охайним і одягнений у спеціальну форму.
✅Професійний майстер працює лише професійною косметикою! Пам’ятайте про це.
✅Правила і послідовність понад усе. Майстер має дезінфікувати робочу поверхню, використовувати лише одноразові простирадла та ОБОВ’ЯЗКОВО бути у рукавичках.
✅Хороший майстер – той, з яким вам комфортно.

🌸Милі мої, не бійтеся ставити питання, хороший майстер обов’язково відповість на всі. І пам’ятайте, ви довіряєте своє ніжне і тендітне тіло чужим рукам, тому шукайте найкращі!

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся зробити свій внесок!

Leave a Reply

Your email address will not be published.