Я подолала свій страх, а Ви?

Багінькі, хочу відверто поговорити з вами про наші страхи. Всі ми дівчата чогось боїмося, особливо того, що може якось вплинути на нашу зовнішність. Одна лякається лише думки про похід до стоматолога, інша ніяк не наважиться обрізати чи пофарбувати волосся, зробити тату… Подібних прикладів безліч
Пам’ятаю як вчора свій перший візит до майста шугарігу. Це було більше 5 років тому і шугарінг ще не був таким популярним. Пам’ятаю я збираюсь на море і подруга каже є така штука шугарінг.

– Що це таке ?
– Типу схоже до воску тільки в рази менш болюча та не гаряча. і паста гіпоалергенна підходить навіть примхливим типам шкіри, спробуй не пожалієш!
– А я і воскову ніколи не пробувала.
– Майстер хороший, болі майже не відчуєш іди не бійся, тобі сподобається ефект БОМБА.
Shugarlen-blogspot-ya-podolala-svij-strah-a-vy
Я собі думаю це ж треба свою пі… комусь показувати. Але розуміючи що я іду до фахівця своєї справи чому б ні, це нормально до гінеколога ми ходимо і нічого, ще й Ірка каже іти. Коліжанка дурного не порекомендує. Я думаю треба спробувати на море їду. Я Пішла… і «прозрєла». тоді зрозуміла що користуватись бритвою більше не буду і не хочу, ефект шугарінгу настільки ощасливив мене. І позбавив мене від щоденної рутини з бритвою, моє життя стало легким, комфортнішим та впевненим щодня)))

Сьогодні я вже більше чотирьох років сама роблю дівчатам шугарінг , у кожній хто вперше пробує шугарінг бачу себе колишню, і як ніхто інший розумію їх страхи. Завдяки досвіду я намагаюся робити все, щоб мої БАГІНКІ не боялися а ставали ЩАСЛИВИМИ !!!

Дівулі, а як ви долаєте власні страхи? що лякає чи лякало Вас перед походом на шугарінг? Поділіться в коментарях.😀

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся зробити свій внесок!

Leave a Reply

Your email address will not be published.