Бриття – у гонитві за красою

У гонитві за красою💄 жінки вигадують дедалі більше найрізноманітніших способів досягти своїх ідеалів💃. Інстаграм, напевно, найпопулярніша інтернет-платформа, на якій можна побачити купу лайфхаків та б’юті-уроків, де, звичайні на вигляд дівчата, чаклують пензликами💅, перетворюючись у б’юті-дів👱. Вам, я впевнена, траплялися відео🎥, де такі собі Колумби👧 в спідницях, у пошуках неординарних та нових методів догляду за собою, відмовляються від класичних пензликів на користь виделок, ложок…ну, і всього іншого, що під рукою буде😂.

Sugarlen-blogpost-bryttya-u-gonytvi-za-krasoyu

Неординарно, кумедно, згідна😄. Проте останнім часом цікавість до таких роликів змінилась на жах😨. А все після нової «модної тенденції» на бриття обличчя. БРИТТЯ, КАРЛ!😱 Інтернет, популярні західні б’юті-видання – всі обговорюють новий тренд, мотивуючи дівчат брати до рук лезо. Як на мене – жах.😵

Звісно, волосся на обличчі є у всіх: у когось ледь помітний пушок, у когось більш темні волосинки (переважно над верхньою губою💋, підборідді).
Боротися з ними можна, проте розумними методами. І це аж ніяк не бритва! Лазерна епіляція не завжди здатна впоратися з такими волосинками, після пінцету можуть лишатися червоні плямки, прищики, креми лишають колючі «пеньочки». Тому ідеальним засобом є саме шугарінг😊. Цукрова паста видаляє небажане волосся💯, не травмуючи шкіру, стоншує волосинки та гарантує довготривалий ефект.

Тому, милі мої, дбайте про себе й обходьте стороною бритви. Ну, а ми подбаємо про вашу шкіру!😍😘🌷🌸

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся зробити свій внесок!

Leave a Reply

Your email address will not be published.